Renginiai

100 kilometrų per Mažosios Lietuvos saugomas teritorijas

Kuršių nerijos nacionalinio parko ir Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijos susivienijo dėl bendro tikslo – supažindinti visuomenę su gražiausiomis ir labiausiai saugomomis šio regiono vietovėmis.

💛💚❤️Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmetį minėsime ilgai ir įsimintinai, įveikdami nuo kelių iki kelių dešimčių kilometrų skirtingose saugomose teritorijose. Visą pavasarį kviesime į savaitgalinius žygius Kuršių nerijos nacionaliniame ir šio krašto regioniniuose parkuose bei Viešvilės rezervate, kur dirbantys specialistai supažindins su kraštovaizdžio vertybėmis, vietos išskirtinumu, gamtos ir kultūros paveldu. Entuziastai, sudalyvavę visuose žygiuose, bus nukeliavę lygiai 100 kilometrų per Klaipėdos kraštą ir apdovanoti simbolinėmis atminimo dovanėlėmis.

Pirmasis žygis – jau šį sekmadienį.

👉Kovo 12 d. (sekmadienį) 12:30 val. susitinkame prie Juodkrantės bažnyčios. Minėdami Lietuvos laisvę, bandysime įveikti simbolinius 33 kilometrus Juodkrantės mišku, pajūrio smėlynais ir pamario takeliais iki pat Klaipėdos.

👉Kovo 25 d. susipažinsime su Nemuno deltos gamta. Rusnės saloje pavasaris yra ypatingas metas, kai galima stebėti tūkstantinius grįžtančių paukščių pulkus.

👉Balandžio 16 d. nusimato nedidelis žygis senąja Litorinos jūros pakrante Pajūrio regioniniame parke.

👉Balandžio 22 d. Žemaitijos etnografiniame regione esančiame Pagramančio regioniniame parke susipažinsite su tuometiniame pasienyje gyvenusių liuteronų istorija ir paveldu.

👉Gegužės 6 d. atbudusią gamtą stebėsime Viešvilės gamtiniame rezervate.

👉Gegužės 13 d. svarbiausiais Klaipėdos krašto istoriniais takais keliausime Rambyno regioniniame parke.

‼️ Informaciją apie žygius rasite saugomų teritorijų facebook paskyrose.