Ekskursija “Paukščių stebėjimas: maršrutas kanojomis su gidu”

  • Dienos maršrutas – 9 valandos
  • Kalbos: Anglų, Lietuvių, Rūsų
  • Maršruto distancija – 12 km (su sustojimais)
  • Sudėtingumas – lengvas (tinka pradedantiems)

Maršruto apžvalga:

Ar kada susimąstėte kaip atrodo paukščių rojus? Paukščių stebėjimo maršrutas leis pajusti tą tikrąją laisvę ir dar neatrastą laukinės gamtos grožį. Seklūs Kuršių marių vandenys susilieja su Nemuno ir Minijos upėmis, ir čia, švendrų karalystėje, jaukų prieglobstį randa milijonai kiekvieną sezoną migruojančių paukščių.

Parodysime Jums sunkiai, tik kanoja pasiekiamas vietas. Taigi kanojininkai galės žavėtis stebėdami kvapą gniaužiantį vaizdą – paukščių poilsio akimirkas. Ir tai toli gražu dar ne viskas: prieš akis atsivers įspūdingiausia Nemuno deltos panorama.

Mes pasirūpinsime:

Rankų darbo kedro kanoja, rankų darbo medinis irklas, PFD – palaikymo liemenė, hermetinis maišas daiktams sudėti, dvi kėdės, iškylos krepšelis pilnas skanėstų. Transportavimas ir gido paslaugos.

Papildoma informacija:

Ką reikėtų pasiimti: kremą nuo saulės, akinius, skrybėlę, maudymosi kostiumą, butelį vandens, neperšlampamą striukę ir drabužių persirengti.

Apranga irkluojant – svarbu. Kai oras ir vanduo šilti, apsirenkite taip, lyg keliautumėte į paplūdimį. Svarbu nepamiršti nuo saulės saugančios atributikos ir pasirūpinti, kad kūnas išliktų gaivus.

Grupės dydis ir sąlygos:

Gali dalyvauti nuo 4 iki 10 žmonių. Amžius – nuo 16 metų. Būtina mokėti plaukti.
Prašytume nesivežti alkoholinių gėrimų.


Dėl maršruto kreiptis:
Kontaktai: +370 66 238 238
El.paštas: orders@wetweim.comwww.wetweim.com

Stebėti mus galite:
www.instagram.com/wetweim
www.facebook.com/wetweim