Švėkšnos dvaras minimas nuo XV a., jis priklausė Kęsgailoms, Grotusams, Krišpinams-Krišenšteinams, Oginskiams. Šį dvarą supa įspūdingo grožio parkas, kuris yra vienas gražiausių parkų Vakarų Lietuvoje, kasmet sulaukiantis gausybės lankytojų. Didžiausia Švėkšnos dvaro parko puošmena – medžiai. Parko medžiai išties įspūdingi – čia auga seniausias Lietuvoje dviskiautis ginkmedis, vienas seniausių kukmedžių Lietuvoje.
Edukacinio pasivaikščiojimo „Švėkšnos dvaro parko paslaptys“ metu kviečiame išsamiau susipažinti su Švėkšnos dvaro parku: su Švėkšnos dvaro istorija, čia gyvenusiais žmonėmis ir svarbiausiais parko elementais – medžiais. Pasivaikščiojimo parko alėjomis metu ne tik klausomasi pasakojimų, bet ir aktyviai dalyvaujama dvaro parko aplinkos pažinimo procese, pasitelkiant lytėjimą, uoslę, klausą bei regą. Praktinės užduoties metu ieškoma savo santykio su supančia aplinka, suprantama aplinkos ir žmogaus darnaus santykio svarba.
Programa gali būti pritaikyta nuo pačių mažiausių iki vyriausių dalyvių. Paslauga atliepia „Vilnius 700“ ir „Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-osios metinės“ minėjimo sukaktis, skatinančias kultūrinį ir istorinį šalies bei sostinės pažinimą.

Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

Trukmė apie 1 val.
Kaina 3 € asmeniui
Žmonių skaičius nuo 10–30 asm.
Amžius 6+

Dėl edukacijų kreiptis į Šilutės kultūros ir pramogų centro Švėkšnos skyrių, +370 688 41 842, sveksnoskultura@gmail.comwww.silutekpc.lt