Pažintinė kūrybinė edukacija „Žymės žemėj“ (žymė – ženklas, pėdsakas, požymis, parašas, laiškas į ateitį). Žaidimo, saviraiškos, kūrybos pagalba skatinti žmogų domėtis aplinkiniu pasauliu, pažinti ir pamilti gamtą, rūpintis gyvenamosios aplinkos apsauga. Sukurti ir palikti savą meninę žymę ateičiai. Edukacija skirta įvairaus amžiaus ir gebėjimų žmonėms:

  • Mažiems vaikeliams (1 -5 metų), jų tėveliams ir seneliams žaidžiant kurti kartu ir padėti susipažinti su supančia aplinka, paliekant savą žymę – pėdos, plaštakos atspaudą, vardą ir t.t. Vaikystės patirtys liks visam gyvenimui.
  • Vaikus (6 -15 metų) skatinti domėtis aplinkiniu pasauliu, mylėti ir saugoti gamtą. Saviraiškos pagalba įgyti patirčių, sukuriant estetišką žymę ateičiai.
  • Jaunimui ir suaugusiems saviraiškos pagalba, kūrybiškai naudojant įvairias technikas, sukurti meninį ženklą ir įgyti pirmuosius profesinius įgūdžius.
  • Specialios programos ypatingų poreikių vaikams, suaugusiems ir senjorams – kūrybinė saviraiškinė veikla turiningam laisvalaikiui.

Edukacija skirstoma į dvi dalis: teorinę ir praktinę:

  • Teorinio užsiėmimo metu susipažinsite su Mažosios Lietuvos istorija, kultūros ženklais, senosios buities gamtiniais ypatumais. Nemuno deltos regioninio parko pievų augalai, senoji buitis, Minijos žuvys – viskas tiks kuriant estetišką kompoziciją, meninį objektą „Žymė žemėje“ ateičiai.
  •  Praktinio užsiėmimo metu  pasiruošę molio plokštelę, įvertinę naujas žinias, pamatę pavyzdžius, dalyviai renkasi objektus savo ženklui kurti. Daiktai komponuojami molio plokštelėje ir įspaudžiami. Atspaudas – meno kūrinėlis „Žymė žemėje“ dedamas į dėžutę džiūti ir iškeliauja su kūrėju-menininku.

Edukacija turi tęstinumą: darbų glazūravimas ir degimas.

Trukmė nuo 45–120 min.
Kaina 6–7 € asmeniui.
Žmonių skaičius 10–30 asm.
Amžius 10+

Dėl edukacijų kreiptis į sodybą “Evė”, +370 615 20 066, +370 616 50 640, eve.minge@gmail.com