Žaidimų atsiradimas siejamas su žmonijos ir kultūros pradžia. Žaidimai ilgai turėjo maginę, ritualinę reikšmę, tačiau tuo neapsiribojo. Žaidimuose visada buvo svarbūs varžybų elementai, jėgos demonstravimas. Jau gilioje senovėje imta suvokti platesnę žaidimų prasmę – žaidimai yra ne tik vaikų ar jaunimo laisvalaikio praleidimo būdas, jie yra ir veiksminga auklėjimo priemonė, svarbi ugdant vaikų fizinę jėgą, ištvermę.
Edukacinio užsiėmimo metu moksleiviams bus pristatomi tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai, jų atsiradimo istorija, bus surengtos tradicinių žaidimų rungtys moksleivių grupėms. Daugelyje piemenų žaidimų buvo naudojami įvairūs įrankiai ir priemonės: lazdos, akmenėliai, medžio stuobriai ir pan. Piemenų naudotos medžiagos ir priemonės taip pat bus naudojamos ir užsiėmime. Kiekvienam dalyviui bus paruoštas liaudiško žaidimo ruošinys savarankiškam darbui namuose.

Užsiėmimai gali būti integruoti į pamokas, teminius susibūrimus, renginius.

Trukmė apie 1 val.
Kaina 3 € asm.
Žmonių skaičius nuo 10–25 asm.
Amžius 5+

Dėl edukacijų kreiptis į Šilutės kultūros ir pramogų centro Švėkšnos skyrių, +370 688 41 842, sveksnoskultura@gmail.comwww.silutekpc.lt