Gyvenimo patirtį su savimi besinešiojanti, visokių monų ir gudrybių prikaupusi išmintingoji tetulė merginoms pasakoja, o nuotaką mokina, kaip santuokinio gyvenimo smulkmenas paversti smaguriavimu. Sužinosite tikrąją rūtų vainikėlio istoriją ir paskirtį (šypsotis čia galima, o šaipysis tai tas, kas šaiposi paskutinis). Dalyvausite senovinėse apeigose. Ši magija tik vakarėlio dalyvėms prieinama, kitiems tik seiles varvinti galima. Virsite ir ragausite penkių stebuklingų žolelių arbatą.                                                 Programa parengta naudojant senovines apeigas, žaidimus, pateikiama su gero humoro doze.
Priemonės: Būsimą nuotaką apvilksime tautiniu kostiumu arba modernizuotu, stilizuotu lininiu rūbu (pagal pageidavimą), galvos apdangalas – pintas gėlių vainikėlis (su rūtomis), kiti papuošalai (gintariniai karoliai, juostos ir juostelės į plaukus).

Priemonės, reikalingos mergvakariui, į kainą įskaičiuotos.

Trukmė iki 120 min. (išplėstinė programa su išvyka į gamtą)
Kaina 9 € asmeniui. 
Žmonių skaičius nuo 10–30 asm.
Amžius 10–18

Dėl edukacijų kreiptis į Žemaičių krašto etnokultūros centras, +370 441 59 113, +370 677 87 259, etnocentras@gmail.comwww.zemaiciukrastas.lt