Edukacinė programa “Mergvakario vilionės”

Programa pritaikyta šiuolaikinei nuotakai, tačiau naudojant senovines apeigas, žaidimus. Pateikiama su gero humoro doze.
Programos vedėja: Išmintingoji tetulė.
Gyvenimo patirtį su savimi besinešiojanti, visokių monų ir gudrybių prikaupusi Išmintingoji tetulė merginoms pasakoja, o nuotaką mokina, kaip santuokinio gyvenimo smulkmenas paversti smaguriavimu.

  • Sužinosite visas vakarėlio paslaptis: tikrąją rūtų vainikėlio istoriją ir paskirtį (šypsotis čia galima, o šaipysis tai tas, kas šaiposi paskutinis);
  • Dalyvausite senovinėse apeigose (ši magija tik vakarėlio dalyvėms prieinama, kitiems tik seiles varvinti galima);
  • Virsite ir ragausite penkių stebuklingų žolelių arbatą (dabar net neklauskite kodėl penkių žolelių);
  • Ypatiškų žaidimų ir užduočių pagalba nuotaka sužinos senovinius mokymus, įvaldys kitas subtilybes apie: santuokinį gyvenimą, vyro nuglostymo burtus, šeimos biudžetą, grožio paslaptis, vaikų auginimą.

Dalyviai: kompanija iki 10 ir tik merginos (vaikinai šį vakarą gali pabūti nebent važnyčiotojais).
Programos trukmė: iki 2 val. (tačiau po tokių linksmybių abejojame, kad norėsite išeiti, todėl pagal pageidavimus ir susitarus su tetule numatomas ir pratęsimas). Programą vedame Jūsų pasirinktoje vietoje Šilutės rajone arba Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje, mūsų parinktoje vietoje, kuri patenkins visus jūsų vakaro lūkesčius.
Kaina pagal susitarimą (priklausomai nuo pasirinktos programos eigos ir priemonių), visi reikalingi rekvizitai į programos kainą įskaičiuoti.

Nuoroda į filmuką „Mergvakario vilionės“: https://1drv.ms/v/s!AvDBHLS0y0HBvBAYhUmiAixlbkB3

Dėl edukacijų kreiptis: Žemaičių krašto etnokultūros centras +370 650 78091, etnocentras@gmail.com, www.zemaiciukrastas.lt