Ar pamenate, kada paskutinį kartą braidėte po rasos lašais nubarstytą pievą? Kada paskutinį kartą sveikinot bundančią saulę, švilpaudami kartu su ankstyvaisiais vyturiais? Ar dar ne laikas stresą, skubėjimą, nesibaigiančius darbus bei rūpesčius palikti mieste ir atvykti pasisvečiuoti pas mus, į Mingės kaime įsikūrusią kaimo turizmo sodybą „Mingės vila“?
Mes siūlome Jums tylą, ramybę ir lengvą vėjelį, lengvai dvelkiantį jūra. Siūlome poilsį vietovėje, kurioje per amžių amžius žmonės gyveno santarvėje su gamta. Siūlome ir Jums įsilieti, susitapatinti su šios unikalios vietovės aplinka, pailsėti, atsigauti, atsipalaiduoti ir vėl susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.
“Mingės vila” – tai vieta, kur nuo jūros atklydęs vėjas išblaško pykčius ir nepasitenkinimą, kur saulė ir ramybė sužadina norą gyventi ir grįžti į kasdienybę pasisėmus naujų jėgų, kur jūra – pasiekiama ranka.

Daugiau informacijos:
Adresas: Upaičio g. 22, Minijos kaimas, Šilutės rajonas
Kontaktai: +370 698 25166
El.paštas: info@mingesvila.lt
www.mingesvila.lt

Kambarių/vietų skaičius: 1/12-ies miegamųjų vietų atskiras poilsio namelis.
Kainos: darbo dienomis viso namelio nuomos kaina parai – 190 Eur; savaitgaliais viso namelio nuomos kaina parai – 290 Eur.
Banketinės/konferencijų salės: 20 vietų
Kitos paslaugos: Pramogos kateriu (vandens slidės, pramoginis plaukiojimas į Uostadvarį, Neringą, Ventę ir kt.), valčių, vandens dviračių nuoma, pirtis, žvejyba.
Namelyje rasite visą būtiną virtuvės įrangą, lauko kepsninė, židinys. Turėsite uždarą kiemą ir sodą, privatų išėjimą prie Minijos upės kranto.