Ar pamenate, kada paskutinį kartą braidėte po rasos lašais nubarstytą pievą? Kada paskutinį kartą sveikinot bundančią saulę, švilpaudami kartu su ankstyvaisiais vyturiais? Ar dar ne laikas stresą, skubėjimą, nesibaigiančius darbus bei rūpesčius palikti mieste ir atvykti pasisvečiuoti pas mus, į Mingės kaime įsikūrusią kaimo turizmo sodybą „Mingės vila“?
Mes siūlome Jums tylą, ramybę ir lengvą vėjelį. Siūlome poilsį vietovėje, kurioje per amžių amžius žmonės gyveno santarvėje su gamta. Siūlome ir Jums įsilieti, susitapatinti su šios unikalios vietovės aplinka, pailsėti, atsigauti, atsipalaiduoti ir vėl susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.
„Mingės vila” – tai vieta, kur nuo marių atklydęs vėjas išblaško pykčius ir nepasitenkinimą, kur saulė ir ramybė sužadina norą gyventi ir grįžti į kasdienybę pasisėmus naujų jėgų, kur marios pasiekiamos ranka.

Daugiau informacijos:
Upaičio g. 22, Minija, Šilutės r. sav.
Tel. +370 698 25 166
El. paštas info@mingesvila.lt
GPS 55.361916, 21.282593
GPS 55°21’42.9″N 21°16’57.3″E

Kambarių / vietų skaičius – 1 / 12 miegamųjų vietų atskiras poilsio namelis
Kainos: darbo dienomis viso namelio nuomos kaina parai – 190 Eur; savaitgaliais viso namelio nuomos kaina parai – 290 Eur.
Banketinė / konferencijų salė – 20 vietų
Kitos paslaugos: pramogos kateriu (vandens slidės, pramoginis plaukiojimas į Uostadvarį, Neringą, Ventę ir kt.), valčių, vandens dviračių nuoma, pirtis, žvejyba.
Namelyje yra visa būtina virtuvės įranga, lauko kepsninė, židinys.  Uždaras kiemas ir sodas, privatus išėjimas prie Minijos upės.