Pasiplaukiojimas SUP’ais – tai sportas skirtas visai šeimai, o taip pat, tai gali būti ir puiki treniruotė lavinant raumenis atsakingus už kūno pusiausvyrą. SUP’ai – stovima banglentė/baidarė (ang. Stand Up Paddle board) – sparčiausiai augantis sportas pasaulyje. Pasijuskite tarsi vaikštantys vandeniu. Pamaryje su šiomis lentomis galima tyrinėti Kuršių marių krantines, apiplaukti Ventės rago molą ar keliauti Vilhelmo kanalu Memelio link. Įsibangavus jūrai SUP‘ai puikiai atstoja banglentę, o irklas padeda išsaugoti pusiausvyrą, tad nereikia turėti ypatingų įgūdžių.

Vandenlentės – skrieti vandenlente paskui katerį – puikus vasaros užsiėmimas ir jėgų išbandymas. Mokykitės naujų triukų, o nemokančius kaip mat pastatysime ant lentos, tai tikrai nėra sudėtinga.

Vandens slidės  puikiausia šiltojo metų sezono pramoga. Jei nesate patyręs, suteiksime visą reikalingą pagalbą bei įrangą, o jei esate profesionalas, beliks mėgautis puikia Nemuno deltos gamta ir vandeniu.

Kaitavimas – tai geriausių elementų kombinacija iš buriavimo, banglenčių, vandenlentės ir parasparnių sporto. Su jėgos aitvaru gali atrasti naujas vandens sporto dimensijas: čiuožti vamzdžiu, atlikti šuolius su triukais, arba tiesiog mėgautis plaukiojimu ant vandens paviršiaus bet kuria pasirinkta kryptimi. Jausmas, kuomet aitvaru pasikinkai vėją ir susilieji su gamtos jėga, prabudins nuotykių ieškotoją kiekviename Jūsų!

Buriavimas – Hobbie Cat katamaranais Kuršių mariose prie bet kokio vėjo – smagiausia pramoga. Maža šių burinių laivų grimzlė leidžia pasiekti kiekvieną Kuršių marių uostą ir krantinę, todėl plaukiojant Jūsų laisvės niekas neribos. Po trumpo instruktažo galėsite didžiuotis greitai išmokę valdyti burinį laivą, kadangi vėjo gaudymas šiais katamaranais yra paprastas ir malonus. Greitai suprasite pagrindinius buriavimo principus ir džiaugsitės savarankišku bangų gaudymu.

Daugiau informacijos apie šias sporto šakas:

Kintų kaitų klubas
Adresas: Vydūno g. 5A, Kintai, Šilutės rajonas
Kontaktai: +370 671 98415
El. paštas: laurynas.juodeska@gmail.com
www.kintukaituklubas.lt

Mingės poilsis
Adresas: Minijos kaimas, Kintai, Šilutės rajonas
Kontaktai: +370 633 72325
El. paštas: info@mingespoilsis.lt
www.mingespoilsis.lt

Irklenčių nuoma ir maršrutai
Adresas: A. Dėvilaičio g. 16, Šyšos kaimas, Šilutės rajonas
Kontaktai: +370 688 39447