Skrydis oro balionu Šilutėje

Atraskite ypatingą pamario kraštą iš viršaus! Senamiestis, supantys kanalai ir įlankos panorama nepaliks abejingų ir suteiks progą pažinti Šilutę nauju kampu – stebint iš danguje plaukiančio oro baliono krepšio. Laisvas sklendimas liečiant medžių viršūnes arba raškant debesų kekes pasikliaujant tik vėjo stichija. Užklumpantis neapsakomas lengvumo jausmas pakylant ir plaukiant tik vėjo nugairintais keliais. O į nuotykį pakvieskite savo antrąją pusę, draugus arba gimines – juk dalintis įspūdžiais kartu dar smagiau! Turime ir specialius pasiūlymus šeimoms su vaikais.
Siūlome skrydžius oro balionais pavieniams nuotykių ieškotojams (skrendant grupėje iki 7 asmenų) ar norintiems visiškai privataus skrydžio. Tai puiki proga įamžinti jubiliejų ar šventę (gimtadienį, bernvakarį ar mergvakarį) geriausių draugų akiratyje. Po skrydžio Jūsų lauks pirmojo skrydžio diplomas, taurė putojančio vyno ir linksmos oreivystės istorijos.
Dėl susidarančių termikų oro balionais kylame anksti ryte arba vakare link saulėlydžio. Dėl pajūryje vyraujančių stiprių vėjų planuoti skrydžius gana sudėtinga, tačiau išlaukus progos – gamta apdovanoja ypatingais vaizdais ir prisiminimais. Oro balionas skrenda su vėju, todėl pakilimo vietą išrenkame skrydžio dieną pagal vyraujančią vėjo kryptį, kad praskristume virš miesto.

Skrydžių sezonas: nuo gegužės iki spalio
Skrydžio trukmė: 1 val. (užtrunkame apie 3 valandas nuo susitikimo iki grįžimo).
Parvežimas iš nusileidimo vietos.

Daugiau informacijos apie šias pramogas:

Kontaktai: +370 658 44434
El.paštas: info@skrendambalionu.lt
www.skrendambalionu.lt
https://www.skrendambalionu.lt/paslaugos/skrydis-oro-balionu-siluteje/