Šilutės kraštas garsėja pramoginiu vandens turizmu ir puikiomis žūklės vietomis žvejams mėgėjams bei profesionalams. Ekstremalaus turizmo mėgėjai čia ras atgaivą plaukdami baidarėmis, banglentėmis, kaituodami  jėgos aitvarais, buriuodami katamaranais ar plaukiodami senove primenančiu kurėnu. Šio krašto gyventojai, teikiantys turizmo paslaugas, siūlo pasivažinėti keturračiais motociklais, išbandyti savo jėgas dažasvydžio rungtyse, aplankyti rajone įsikūrusius žirgynus, sudalyvauti žvejybos varžybose. Organizuojamos pažintinės išvykos po užliejamas vietoves, pelkes, stebėti paukščių, rengiami ekstremalūs išgyvenimo mokymai. Šaltuoju metų laiku vyksta ledrogių ir slidrogių su burėmis rungtynės, žvejus vilioja  poledinė žūklė Kuršių mariose, pasivažinėjimas sniego motociklais, rogėmis bei specialiai pamariui pritaikytu transportu – “šumacheriais”.

Vandens pramogos

Pasiplaukiojimas SUP’ais – tai sportas skirtas visai šeimai, o taip pat, tai gali būti ir puiki treniruotė lavinant raumenis atsakingus už

Skaityti daugiau »

Dažasvydis

Ypač populiarus tiek suaugusiųjų, tiek vaikų mėgstamas aktyvaus poilsio praleidimo būdas – dažasvydis. Tai pilnas netikėtumų, įtampos ir emocijų žaidimas.

Skaityti daugiau »