Laisvalaikio ir poilsio centras „Ventainė” yra įsikūręs ant Kuršių marių kranto vaizdingame Ventės rago pusiasalyje, Šilutės rajone. Pro Ventės ragą praskrenda tūkstančiai paukščių, kurie privilioja daugybę paukščių stebėtojų iš visos Europos. “Ventainę” puošia menininkų simpoziumų “Kuršių meno savaitė” dalyvių sukurti paveikslai ir skulptūros. Restorane galėsite paragauti skanių žuvies ir kitų patiekalų bei pasigėrėti šalia banguojančių Kuršių marių, skulptūrų parko bei Neringos kopų vaizdu.
3* Plius viešbutis “Ventainė” su patogiais ir puikiai įrengtais kambariais: 8 dviviečiai, 2 apartamentai ir 2 liukso numeriai. Norintys išskirtinumo gali pailsėti 2-iejų kambarių, žiemą krosnimi apšildomame, namelyje ant Kuršių marių kranto. “Ventainė” siūlo didžiąją konferencijų salę, kurioje teatro stiliumi patogiai susodinsite iki 80-ies, o klasės – iki 40-ies žmonių. Mažoji konferencijų salė teatro stiliumi talpina iki 20-ies, o klasės – iki 10-ies žmonių. Organizuojame seminarus, konferencijas, plenerus, pobūvius, pramogines keliones laivais, žvejybą vasarą ir žiemą, medžioklę, ekskursijas.
Vasarą maloniai kviečiame pailsėti dviviečiuose mediniuose nameliuose arba Europinius standartus atitinkančiame, 3* kempinge “Ventainė”, yra pilnai įrengta 30 aikštelių kemperiams su vandens, nuotekų ir elektros įvadais. Vaizdingoje ir erdvioje kempingo teritorijoje taip pat galite įsikurti palapinių miestelyje Jūsų patogumui įrengti tualetai, dušai su šaltu, karštu vandeniu.

Daugiau informacijos:
Adresas: Marių g. 7, Ventės kaimas, LT-99361 Šilutės rajonas
Kontaktai: +370 441 68525; +370 686 70490
El. paštas: info@ventaine.lt
www.ventaine.lt
GPS koordinatės: N55 21.35 E21 12.30 / 55.3559 21.205

Kambarių/vietų skaičius: Viešbutis 12/32, kempingas 8/16
Kaina: 23 – 105 Eur
Banketinės/konferencijų salės: 20,80 vietų
Kitos paslaugos: Dviračiai, velomobiliai, baidarės, valtys, 50 vietų laivas ir 7 vietų greitaeigis kateris pramoginėms kelionėms, vandens motociklai, romėniškų pirčių kompleksas, lietuviška pirtis, krepšinio, teniso, tinklinio aikštelės, biliardas, stalo tenisas, amerikietiškas riedulys.
Puikios sąlygos jėgos aitvarų ir burlenčių mėgėjams. Kelionės pėsčiomis ar dviračiais į Ventės ragą ir Upinį Minijos kaimą. Keltas į Nidą nuo birželio iki rugsėjo. Naujai įrengta prieplauka valtims ir kateriams.
Apgyvendinimas su gyvūnais: Kempinge iš anksto susitarus.
Personalas kalba: Lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbomis.