Pavargote nuo miesto šurmulio? Norite įkvėpti gryno oro? Esate užkietėjęs žvejys ir net lyjant lietui galite būti pastebėtas su meškere prie vandens telkinio? O gal tiesiog planuojate vasaros atostogas ir nežinote, kur jas praleisti?
Mes siūlome Jums pailsėti arba surengti šventę mūsų sodyboje, įsikūrusioje nuostabiame gamtos kampelyje – Nemuno deltos regioniniame parke. Tai ne tik žuvingiausia Lietuvos vieta, garsėjanti žuvų rūšių įvairove, bet ir daug lankytinų vietų turintis kraštas. Iš mūsų sodybos lengvai pasieksite bet kurią iš jų, o tiek daug keliavimo būdų tikriausiai nerasite jokiame kitame regione: galite keliauti ne tik visiems įprasta transporto priemone, automobiliu, bet taip pat dviračiais, motociklais, pačiomis įvairiausiomis vandens transporto priemonėmis ar pėsčiomis.

Todėl jau dabar susisiekite su mumis ir rezervuokite norimu laiku vieną iš siūlomų namelių ar vasarnamį, kuriuose galėsite pailsėti su šeima ar atšvęsti įsimintiną šventę kartu su draugais.

Daugiau informacijos:
Adresas: Minijos kaimas, Šilutės rajonas
Kontaktai: +370 686 86599
El. paštas: info@sysossodyba.lt
https://www.facebook.com/sysossodyba/

Kambarių/vietų skaičius: 4/34
Kitos paslaugos: Pokylių salė talpinanti 25 svečius; Poilsio salė su židiniu; Virtuvė su dujine virykle ir šaldytuvu ir indais; Dviejuose nameliuose įrengtos elektrinės saunos; Automobilių stovėjimo aikštelė; Pakrantė Jūsų laivui, kateriui, valčiai ar kitai vandens transporto priemonei prisišvartuoti; Krepšinio aikštelė; Mini futbolo aikštelė; Paplūdimio tinklinio aikštelė; Atskiros pavėsinės prie kiekvieno namelio ir vasarnamio; Paplūdimys; Pilnai įrengtas kempingas; 4-ių vietų vandens dviratis; 2-vietė baidarė; 3 dviračiai; Sodybos pirtis; Puodas žuvienei virti; Rakinami vartai; Apšviesta teritorija.
Personalas kalba:  Lietuvių, anglų, rusų kalbomis.