Naujienos

„Turizmo sėkmingiausiųjų“ rinkimai

[:LT]

Paskelbtas apdovanojimų „Turizmo sėkmingiausieji 2019“ nominantų sąrašas

Iki atviro „Turizmo sėkmingiausiųjų“ balsavimo pabaigos likus mažiau nei savaitei, jau balsavo beveik 10 tūkst. žmonių. Šiemet septyniose nominacijose varžosi 21-as Lietuvos turizmo asociacijų ir ekspertų atrinktas nominantas. Tarp jų – Vilniaus miesto savivaldybės inciatyva „Neakivaizdinis Vilnius“, keliautojas Jokūbas Laukaitis, MO muziejus ir kiti, savo darbais ir idėjomis prisidėję prie Lietuvos turizmo plėtros.

„2019 metai Lietuvos turizmui buvo itin įdomūs, ir už tai esame dėkingi žmonėms, kurie atrado būdų pristatyti šalį naujais, lygi šiol nematytais kampais. Vieni padėjo tūkstančiams lietuvių atrasti nematytus šalies kampelius, kiti parodė mums laukinę gamtą, treti organizavo Lietuvos turizmo sektoriaus atstovų dalyvavimą tarptautiniuose verslo kontaktų renginiuose. Šie metai yra pirmieji, kai „Turizmo sėkmingiausiuosius“ teiks „Keliauk Lietuvoje“. Galvodami kategorijas, siekėme atskirai pažymėti garsinančius mūsų Lietuvą už jos ribų bei tuos, kurie skatina lietuvius atrasti savo šalį“, – sako „Keliauk Lietuvoje“ direktorius Dalius Morkvėnas.

„Turizmo sėkmingiausieji“ renkami jau šešioliktus metus iš eilės. Šių metų apdovanojimai pasižymi naujove – bus įteikta vietinių turistų simpatijos vėtrungė, kurios nusipelnys daugiausiai balsų surinkęs turizmo objektas. Šioje kategorijoje kiekvienas atiduodantis balsas turi galimybę įrašyti savo favoritą. Laukia įnirtinga kova – pirmą ir antrą vietas skiria tik 50 balsų.

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ kviečia visus norinčius suskubti atiduoti savo balsą svetainėje http://turizmo-sekmingiausieji.lt/ iki 2020 m. sausio 15 d. Apdovanojimų ceremonija vyks 2020 m. sausio 24 d., tarptautinės turizmo parodos „ADVENTUR 2020“ metu.


[:]