Naujienos

Autobuso maršrutas į Ventę

[:LT]

AUTOBUSO MARŠRUTAS Į VENTĘ

Klientų patogumui specialiai savaitgaliais pradėjo kursuoti autobusas iš Šilutės autobusų stoties per Kintus į Ventės ragą. Šiuo maršrutu mes kviečiame pasižvalgyti po Kintų ar Ventės gyvenvietes. Autobusas iš Šilutės autobusų stoties išvyksta 10:00 val. stoja Kintuose, važiuoja iki Ventės rago ir ten stovi 2 val. Iš Ventės pajuda 13:00 val. daro sustojimą Kintuose ir į Šilutę grįžta 14:00 val.
Tai puiki galimybė nuvykti tiems kas neturi transporto. Autobuso linija pritaikyta atvykstantiems keleiviams traukiniu Klaipėda – Šilutė – Klaipėda. Nepraleiskite progos kelias valandas pasimėgauti gamtos ir marių apsuptyje!

Turizmo informacijos centras Kintų ir Ventės gyvenvietėse rekomenduoja:

Kintuose susipažinti su gyvenvietės istorija ir dabartimi. Aplankyti Kintų Vydūno kultūros centrą, Kintų evangelikų – liuteronų bažnyčią, kurioje vasarą vyksta nepakartojami muzikos festivaliai, Menų rezidenciją, didžiausią tują Lietuvoje bei nuostabią Kintų pakrantę.

Ventėje pasigrožėti nuostabiais Kuršių marių vaizdais, kur labiausiai į vakarus nutolusiame Šilutės krašto taške stovi prieš 156 metus pastatytas švyturys. Iš apžvalgos aikštelės pasigrožėti atsiveriančiais marių ir Neringos vaizdais. Susipažinti su Ornitologijos stoties kompleksu, aplankyti muziejų, stebėti kaip žieduojami paukščiai.


 

 

 [:]