Literatūrinis ruduo


Kas treji metai į Pamario kraštą sugrįžta tarptautine tapusi, literatūrinio rudens šventė – konkursas “Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį…”.
Ši tradicinė, kas trejus metus Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos organizuojama šventė kaskart pasižymi kitoniška savo formos ir turinio raiška, įstabia meninio žodžio renginių programa, plačia kūrėjų geografija.

Iš Šilutės krašto kilusiems ar kitaip su juo susijusiems knygininkams – prozininkams, poetams, literatūrologams, mokslininkams, vertėjams, sudarytojams, iliustruotojams suteikiama išskirtinė galimybė pristatyti savo kūrybą bei dalyvauti literatūrinio rudens konkurse, vertintojų komisijai pateikiant 2012–2015 m. išleistas knygas. Renginys kasmet kitoks savo formos ir turinio raiška, žodžio kūrėjų geografija.

Tradicinis literatūrinis ruduo „Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį…“ suteikia unikalią galimybę iš Šilutės krašto kilusiems, ar kitaip su juo susijusiems knygininkams teikti savo trejų metų publikuotą kūrybą vertinimui, būti pripažintais, įvertintais, pastebėtais.


Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas

Skip to content