Kviečiame jus pakilti virš pamario krašto. Išvysite ne tik Šilutę, bet ir tai kiek vandens mus supa – Kuršių marias, Krokų lankas, Rusnės salą bei aplinkines gyvenvietes.  

Paslaugą sudaro:

Skrydžio instruktažas, skrydis, pirmojo skrydžio krikšto ceremonija, diplomas, taurė putojančio vyno, parvežimas į starto vietą

Laikas:

Pavasarį, vasarą bei ankstyvą rudenį skrydžiai oro balionais vykdomi anksti ryte (kylama 1–2 val. po saulės patekėjimo) ir vakare likus 1–2 val. iki saulėlydžio: tarp 5–8 val. rytais ir tarp 18– 21 val. vakarais.

Skrydžio trukmė apie 1 val. Visas procesas su pasiruošimu, pakilimu, skrydžiu, nusileidimu, susipakavimu ir grįžimu gali užtrukti tris ir daugiau valandų

Pakilimo ir nusileidimo vieta:

Oro balionas yra visiškai priklausomas nuo vėjo ir skrenda pavėjui. Į tai atsižvelgdamas pilotas parenka starto vietą, kad galėtume praskristi kuo vaizdingesniu maršrutu. Pamario kraštas žavus vandens suformuota gamta. Jei tik vėjo kryptis tinkama, stengiamės kilti kuo arčiau Kuršių marių. Nusileidimo vietą parenka pilotas, iš anksto suplanuoti nusileidimo vietos neina.

Daugiau informacijos:
www.silutesorobalionas.lt
+370 611 13 620