Emalio meno laboratorija “Pamario ženklai”


Rugpjūčio 1 – 12 dienomis Kintų Vydūno kultūros centre vyks 15-OJI EMALIO MENO LABORATORIJA „PAMARIO ŽENKLAI“
Rugpjūčio 1 dieną 17 val. kūrybinės stovyklos  dalyvių  ir temos „ATVIRUKAS LIETUVAI / POSTCARD LITHUANIA” pristatymas.
Rugpjūčio 12 dieną 15.00 val. pristatomi nauji emalio kūriniai „ATVIRUKAS LIETUVAI“, laboratorijos uždarymas.

Šiais metais dailininkai kviečiami keliauti Pamario krašto SENUOJU PAŠTO KELIU. Prisiminti ir susipažinti, kaip prieš kelis šimtmečius per šį kraštą iš Karaliaučiaus į Klaipėdą keliavo ne tik naujausios žinios, bet iš čia tuo pačiu keliu traukdavo mokytis mūsų krašto šviesuoliai. Šiuo keliu iškeliavo Liudvikas Rėza, kuriam vėliau į Karaliaučiaus universitetą surinktą lietuvių tautosaką siuntė dvarininkas iš Muižės E.V.Berbomas. Sausumos ir vandens keliu į Tilžę ar Ragainę  keliavo Vydūnas, Zudermanas, Jankus, Zaurveinas, knygnešiai ir kiti šviesos skleidėjai. Dailininkus norime įkvėpti ir šios Lietuvos istorijos dalies įspūdžius papasakoti per EMALIUOTĄ PAŠTO ATVIRUKĄ, kuriuo kaip simboliu siunčiama naujausia žinia ir kelionės įspūdžiai.

Rugpjūčio 12 d., stovyklos uždarymo metu, iš sukurtų darbų bus  pristatoma naujų emalio kūrinių paroda  “ATVIRUKAS LIETUVAI / POSTCARD LITHUANIA”.

2018 m., pasitinkant valstybės šimtmečio jubiliejų, bus leidžiamas  kalendorius-atvirukų rinkinys iliustruotas naujais emalio meno laboratorijos kūriniais.
Laukiame atvykstant! Darbo laikas nuo 10 – 18 val.

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas

Skip to content