Naujienlaiškis „ADVENTUR 2017“


TARPTAUTINĖ TURIZMO PARODA „ADVENTUR 2017“

Tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“ šiais metais skaičiuoja jubiliejinius, penktuosius metus. Pasaulyje ir Lietuvoje stiprėja gastronominio turizmo tendencijos. Keliautojams kulinariniai potyriai vis dažniau tampa kelionės tikslu. Tačiau ragavimas – ne tik vietos patiekalų skoniai, ragaujame ausimis, akimis ir širdimi.
Parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje, sausio 20-22 dienomis vyksianti paroda kvies ragauti Pasaulio ir Lietuvos.
Šilutės turizmo informacijos centras, kaip ir kiekvienais metais, pristatys Šilutės rajono turizmo išteklius bei naujoves. Parodos lankytojai bus kviečiami atvykti į nuostabų Pamario kraštą, kur vanduo ir žmonės kuria gyvenimą.
Šiemet parodoje bus naujovė, vienoje iš parodos salių, kuri vadinsis – „Autentiška Lietuva“ bus galima leistis į gastronominę kelionę po Lietuvą, ragauti tautinio paveldo patiekalų bei gėrimų. Čia Jūsų lauks, Šilutės rajone įsikūrusio Česlovo Ramoškos vyno ūkio šeimininkė, kuri kvies į vyno degustacijas. Visiems Ramoškų ūkyje gaminamiems vynams yra suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Vynas daromas tik iš ūkyje užaugintų natūralių vaisių ir uogų, kurie kruopščiai atrenkami ir skinami rankomis.

Penktadienį, sausio 20-ąją parodos durys lankytojams bus atvertos ilgiau – iki 20 valandos. „Kad visi spėtų ne tik paragauti, bet ir stebėti miestų prisistatymus, papramogauti, padainuoti kartu su parodos dalyviais ir pašokti. Ypatingą tautinės ir modernios muzikos derinį lankytojams ruošia DJ Saga“.

Šilutės turizmo informacijos centras kviečia atvykti į Tarptautinę turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodą „Adventur 2017“.

Adventur 2017 Naujienlaiškis

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas

Skip to content