Turizmo sezono uždarymas


Atvėsę orai ir iškritęs pirmasis sniegas reiškia, jog vasaros turizmo sezonas baigėsi. Nors turistų srautas jau sumažėjęs, tai tikrai nereiškia, kad turizmo specialistai žiemą neturi ką veikti. Priešingai, šaltuoju metų laiku prasideda tarptautinių turizmo parodų bei mokymų periodas.
Siekiant paminėti turizmo sezono pabaigą, Šilutės turizmo informacijos centras lapkričio 3 dieną surengė renginį Šilutės rajono turizmo atstovams.
Į renginį atvykusius Šilutės rajono apgyvendinimo, maitinimo įstaigų savininkus ir kitus turizmo paslaugų teikėjus, Šilutės rajono savivaldybės administracijos atstovus bei svečius pasitiko centro kolektyvas.
Vadovė renginio dalyviams pristatė 2016 metų veiklą, padarytus darbus ir jų rezultatus bei ateinančių metų planus. Ji dėkojo paslaugas turistams teikiantiems verslininkams, sakydama, kad tik bendradarbiavimas su jais padeda siekti bendro tikslo – formuoti Šilutės krašto, kaip unikalaus turistinio regiono, įvaizdį. Tuo tikslu buvo suorganizuoti 5 informaciniai turai žiniasklaidos atstovams. Kartu su Klaipėdos regiono kolegomis, dalyvaujama turizmo parodose, kuriami nauji patrauklūs turistiniai maršrutai.
Visiems susirinkusiems buvo įteiktas vos prieš kelias dienas iš leidyklos atvežtas Šilutės rajono turizmo vadovas, kuriame bus galima rasti visą turistui reikiamą informaciją apie Pamario krašto apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, lankomus objektus, pramogas ir renginius. Leidinyje rasite ir turistinių žemėlapių: sudaryti maršrutai dviračiams, automobiliams, laivais bei pėsčiomis.
Turizmo informacija teikiama ne tik į centrą atvykusiems Lietuvos bei užsienio turistams, bet ir bendraujant telefonu bei elektroniniu paštu. Sparčiai augant turistų srautams ir bendradarbiaujant su vietiniais verslininkais, kilo idėja kiekvienais metais padėkoti Šilutės rajono turizmo atstovams ir pasidžiaugti jų pasiekimais. Šiais metais, pirmą kartą, buvo įteikti pažymėjimai ir specialūs prizai: Rusnės salos gyventojams ,,Už pastangas plėtojant turizmą Rusnėje“; Birutei Servienei ,,Už Pamario krašto tradicijų puoselėjimą“. Taip pat, turistų sprendimu įteikti pažymėjimai: poilsio ir laisvalaikio centrui ,,Ventainė” ,,Šilutės rajono populiariausia 2016 metų apgyvendinimo įstaiga“ ir turizmo kompleksui ,,Mėlynasis karpis” ,,Šilutės rajono populiariausia 2016 metų maitinimo įstaiga“.
Tikimasi, kad šios padėkos – tai motyvacija turizmo paslaugų teikėjams, kuri paskatins gerinti turizmo paslaugų kokybę ir siekti, jog į Pamario kraštą norėtųsi sugrįžti dar ne kartą.
Padėkos įteiktos: Stasiui Petrošiui ,,Už turistų simpatijas ir šypsenas“; Šilutės muziejui ,,Už sėkmingą bendradarbiavimą“ ir Indrei Skablauskaitei ,,Už idėjas ir bendradarbiavimą viešinant Pamario kraštą“.  Centro kolektyvas tikisi, jog šie apdovanojimai taps tradicija ir kasmet jų vis daugės.
Išdalinus apdovanojimus, renginio svečiai buvo pakviesti pasivaikščioti po dvarą. Šilutės muziejaus darbuotojos – Indrė Skablauskaitė ir Roma Šukienė, papasakojo apie Šilutės mecenato Hugo Šojaus gyvenimą ir dvaro istoriją bei pristatė muziejaus ekspozicijas. Po pasivaikščiojimo po dvarą, centro vadovė ir svečiai diskutavo apie praėjusio sezono rezultatus bei ateinančio sezono siekius bei galimybes.

Norime padėkoti visiems Šilutės rajono maitinimo ir apgyvendinimo įstaigų vadovams, bei kitų turizmo paslaugų teikėjams, kultūros įstaigų atstovams, Šilutės rajono merui ir administracijai. Tik Jūsų dėka mes galime daugiau.

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas

Skip to content