“VIP CIRKAS” Šilutėje


VIP CIRKAS pradėjo 4-ąjį savo sezoną. Žiūrovų ovacijos, vaikų džiaugsmas, puikūs artistai ir nepakartojama programa – tai Vip cirko veidas.
Šio sezono programa pavadinimu „GYVŪNŲ PLANETA“. Tai programa kurioje matysite artistus iš Kinijos, Belgijos, Vengrijos, Latvijos, Ukrainos ir Lietuvos. Pirmą kartą pavyko sukurtį reginį, kuriame susidūrė tiek daug tautų ir kultūrų, bet visus šiuos artistus vienija meilė cirkui. Arenoje išvysite vilkus – šunis , numeris pavadinimu „dogs like wolfs“ yra šios programos vinis. Nuostabaus grožio Šepardo aviganiai, jų auklėjimas ir numerio pastatymas sukuria nepakartojamą pasakos efektą. Šie artistai iš Belgijos atvyko ne vieni, kartu su jais atvyko ir Andalūzijos arkliai, kurie ne tik gražūs, bet ir puikūs komedijos meistrai.
Didžiosios papūgos Aros, Kakadu ir Žako pademonstruos savo protą ir grakštumą.
Programoje matysite šunį – akrobatą. Tikriausiai tik Foksterjerų veislės šuo sugeba atlikti šiuos triukus žaidžiant. Numeris pastatytas naudojantis prigimtinėmis šios veislės savybėmis.
Artistai iš Vengrijos pristatys visą būrį linksmųjų šuniukų pudeliukų.
Visą programą su jumis klounas Michail Mart – tai džiaugsmo, šilumos ir juoko nešėjas. Stebint šio klouno pasirodymus susidaro įspūdis, kad jis gimęs būti šios profesijos atstovu.

Cirkas_gyvunu_planeta

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas

Skip to content