Turizmo sezono atidarymas


2016 metų Turizmo sezono atidarymas ir akcijos „Šyša – mūsų upė“ valymas plaukiant baidarėmis

Gražią ir saulėtą penktadienio dieną Šilutės gražinimo draugija, Šilutės Vydūno ekologų klubas, Šilutės turizmo informacijos centro kolektyvas ir visi, neabejingi Šilutės miesto aplinkai, susirinko į jau tradicija tapusį plaukimą baidarėmis, kurio metu valoma Šyšos upė ir jos pakrantės, taip pat – paskelbtas turizmo sezono atidarymas.

Begalo džiugu, jog oras buvo lyg ,,užsakytas“ – saulės spinduliai bučiavo skruostus, danguje nesimatė nei vieno debesėlio, ir kas svarbiausia – visi susirinkusieji buvo puikios nuotaikos.

Kadangi upės vanduo buvo pakilęs ir srovė buvo didelė, šiek tiek buvo baimės įsėdant į baidares ir pradedant plaukti. Bet stiprių vyrukų pagalba – moterys ir merginos buvo saugiai įsodintos į baidares ir paleistos į vandenį.

Vos pradėjus plaukti, visi įnirtingai veržėsi į priekį, stengėsi surasti kuo daugiau šiukšlių ir išvalyti Šyšą. Plaukiant girdėjosi dalyvių riksmai, juokas ir net kelis kartus teko susidurti baidarėmis, bet tai tik pralinksmino.

Finišo tiesioji – Šilutės mažųjų laivų uostas. Buvo smagu matyti tiek daug žmonių, kurie susivienijo dėl kilnaus tikslo – išvalyti mūsų upę – Šyšą. Šypsenas sukėlė sušlapę dalyvių rūbai, kai kurie net nusimovė batus ir lakstė basomis.

 Iš baidarių iškėlę šiukšlių kupinus maišus, rastas kėdes, padangas, visi dalyviai buvo apdovanoti Šilutės turizmo informacijos centro dovanomis – Šilutės krašto magnetukais, o vėliau visi mėgavosi karšta ir skania žuviene, kuria juos vaišino UAB ,,Kintai‘‘.

Nuoširdžiausia padėka Šilutės gražinimo draugijai už kvietimą dalyvauti, Šilutės Baidarių centrui už baidares, UAB ,,Kintai“ už skanią žuvienę.

Šilutės turizmo informacijos centro informacija

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas

Skip to content