Tarptautinė turizmo paroda “Hamburg Reisen 2016”


Kuršių Nerijos ir Pamario krašto pristatymas parodoje „Hamburg Reisen“

Vasario 17 – 21 dienomis parodų ir kongresų centre Hamburge šurmuliavo tarptautinė turizmo paroda „Hamburg Reisen 2016“. Ši paroda – populiariausia ir didžiausia turizmo paroda Šiaurės Vokietijoje, kurios pagrindą sudarė:  aktyvaus ir pasyvaus poilsio atostogos, pažintinės, poilsinės ir pramoginės kelionės, kruizinės kelionės, automobilių, dviračių ir namelių ant ratų mugė.

Lankytojai turėjo galimybę apžiūrėti 900 parodų stendų ir pabendrauti su dalyviais net iš 80 pasaulio šalių. Parodos „Hamburg Reisein 2016“ moto  – „Nesvajok, ateik ir apsižvalgyk“ siūlomomis naujienomis ir pasiūlymais pasidžiaugė apie 70 000 lankytojų. Dalyvavimas šioje parodoje – tai puiki galimybė pristatyti savo šalį ir skleisti žinią apie poilsio galimybes Lietuvos pajūryje.
Jungtinį Kuršių Nerijos ir Pamario krašto stendą sudarė „Šilutės turizmo informacijos centras”, “Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras”, “Palangos turizmo ir informacijos centras”, “Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras“, „Nehrung Reisen“, A.Armonavičiaus  ir A.Marčiaus IĮ.

Jau antri metai Šilutės turizmo informacijos centras kartu su Kuršių Nerijos ir Klaipėdos regiono kolegomis dalyvauja parodoje ir bendrame „Lietuvos pajūrio“ stende pristato viso Klaipėdos regiono poilsio ir pramogų galimybes.
Šilutės turizmo informacijos centro darbuotoja pristatė Pamario krašto turizmo išteklius, bendravo su lankytojais ir kvietė aplankyti mūsų rajoną. Buvo malonu stebėti vietinių vokiečių susidomėjimą Šilutės rajonu, girdėti kad mes esame labai žinomas kraštas, daugelis yra buvę arba dar tik planuoja pas mus atvykti. Galime pasidžiaugti naujomis pažintimis ir užmegztais kontaktais su užsienio turizmo specialistais.

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas

Skip to content