Tarptautinė turizmo paroda “Adventur 2016”


Šilutės kraštas prisistatė tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“

Sausio 22 – 24 dienomis Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre vyko ketvirtoji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“. Šiais metais paroda sulaukė rekordinio dalyvių ir lankytojų skaičiaus.

Svarbiausias šių metų parodos akcentas – miestų turizmas. Ketvirtojoje parodoje „Adventur“ dalyvių skaičius, lyginant su 2014 metais, išaugo 15 proc.: „Litexpo“ centre įsikūrė 230 turizmo bendrovių, 5 skrydžių bendrovės, buvo pristatytos 37 šalys ir maršrutai, geriausia, ką turi lankytojams parodė 50 Lietuvos miestų ir miestelių, tarp kurių ir mes – Šilutės rajonas.
Šilutės turizmo informacijos centras kartu su kitais Klaipėdos regiono informaciniais centrais bendrame stende pristatė gražiausias lankytinas Pamario krašto vietas, lankomiausius objektus, edukacines programas, tradicinius renginius – Šilutės miesto gimtadienį, žuvienės virimo čempionatą, moliūgų – žibintų šventę, suteikė informacijos besidomintiems aktyviu ir pasyviu poilsiu. Stendo lankytojai domėjosi mūsų krašte esančiais dvarais, kultūros paveldo objektais, užsakomąja žvejyba bei kitais turistiniais maršrutais.

Pastebėjome, kad Pamario kraštu domisi vis daugiau žmonių, kurie noriai iš anksto planuoja savo poilsį mūsų rajone; o tie, kurie buvo seniai arba išvis nėra buvę – po šios parodos įspūdžių tikrai apsilankys Šilutėje.

Akimirka iš parodos

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas

Skip to content