Kas taps geriausiu “EDEN 2015” gastronominiu projektu?


Lietuva renka geriausią gastronominį projektą ir tu gali atiduoti savo balsą!

„Žuvienė, šakotis, vaisių vynas, dzūkų kepamos bandos – tai tik maža dalis tų, kurie šiandien rungiasi dėl geriausio gastronominio projekto vardo. Į konkurso finalą patekę 10 gastronominių projektų atspindi gilias kulinarines tradicijas, kurios reprezentuoja tiek mūsų šalies istoriją, tiek nacionalinį charakterį. Būtent todėl norėtume pakviesti gyventojus išreikšti savo nuomonę ir balsą atiduoti už tuos projektus, kurie, jų manymu, geriausiai atspindi mūsų šalies virtuvę. Nors esame maža šalis, bet tikrai galime nustebinti ir daug ko mačiusius“, – sakė Valstybinio turizmo departamento, vykdančio geriausio gastronominio projekto rinkimus, direktorė Jurgita Kazlauskienė.

Kuris produktas turėtų būti tituluojamas Lietuvos virtuvės karaliumi? Atsakymas paaiškės jau lapkričio 19 dieną, kada bus paskelbtas geriausias Lietuvos gastronominis projektas. Iki to laiko gyventojai kviečiami atiduoti ir savo balsą už jų mėgstamiausią lietuviškos virtuvės produktą.

Pamario kraštui reikalingas Jūsų palaikymas, prašome atiduoti balsą už Šilutės krašto projektą “Pamario žuvėjų giliukiai”.

Tai padaryti Jūs gali apsilankę „Facebook“ paskyroje „Likeable Lithuania“.

https://www.facebook.com/LikeLithuaniaLT/photos/a.859482690815545.1073741927.474165392680612/859483027482178/?type=3&theater

Daugiausia gyventojų simpatijų sulaukęs projektas bus apdovanotas “Tautos balso” prizu šventinės ceremonijos metu.

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas

Skip to content