Apie mus


Švėkšnos Tradicinių amatų centras įkurtas 2014 m. kaip Šilutės turizmo informacijos centro filialas. Pagal projektą Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 m. programos priemones „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veiklą „Tradicinių amatų kūrimas ir plėtra“.

Tai yra vieta, kur puoselėjami tradiciniai amatai, organizuojami būreliai, parodos, konferencijos, mugės ir kita įvairi kultūrinė veikla. Šiame centre laukiami ne tik profesionalūs amatininkai, bet ir mėgėjai, jauni ir vyresni smalsuoliai, Švėkšnos apylinkių gyventojai ir turistai.Tradicinių amatų centras ruošia:

Konferencijas, seminarus, įvairius būrelius, vaikų ir jaunimo užimtumo valandėlės, edukacinius užsiėmimus, tokius kaip: „Vilna puošia, vilna šildo“, „Molio paslaptys“, „Mildos karoliai“, „Burbuliatorius“.

Tradicinių amatų centre rengiamos:

Parodos – pardavimai, mugės, amatų šventės, kūrybiniai konkursai, tradicinius amatus puoselėjantys renginiai: „Amatų dienos“, „Kaziuko mugė“, „Vaikų Vėlykėlės“, „Užgavėnės“, „Verbų jomarkėlis“.

Kultūriniam laisvalaikiui siūlo:

Centre rengiami ne tik su amatais susiję užsiėmimai ir šventės, bet ir įvairūs kultūriniai renginiai: romansų vakaras, šeimos valandėlė „Pasakų dvaras“, muzikos – poezijos vakaras „Gėlė ir vėjas“, Lietuvos valstybės diena.TAC DARBO LAIKAS:
Pirmadienį – penktadienį: 8:00 – 17:00 val.
Šeštadienį – sekmadienį: Nedirba
Pietų pertrauka 12:00 – 13:00 val.


Maloniai kviečiame pas mus apsilankyti, dalyvauti ir bendradarbiauti!

Show Buttons
Hide Buttons