Veikla ir paslaugos


TRADICINIŲ AMATŲ CENTRAS VYKDO ŠIĄ VEIKLĄ:

  1. Bendradarbiaujame su tradiciniais amatininkais ir tautodailininkais, vykdome jų kūrybos ir darbų viešinimą, įgyvendiname tęstinius projektus, propaguojančius ir pristatančius tradicinius amatus, vykdome edukacines programas;
  2. Dalyvaujame kultūrinės veiklos projektuose, organizuojame kultūrinius ir pramoginius renginius, parodas, rengiame kalendorines ir tradicines šventes. Taip pat tyrinėjame, populiariname tautinį paveldą ir etninės kultūros tradicijas;
  3. Savišvietos, pažinimo ir bendro gerbūvio tikslais, kviečiame bendrauti ir bendradarbiauti;
  4. Siekiant puoselėti, populiarinti ir perduoti tradicinius amatus jaunesniajai kartai, į veiklą įtraukiame kuo daugiau smalsuolių, ypač jaunimo. To siekiame rengdami mokymus, konferencijas, parodas, edukacinius užsiėmimus, vaikų užimtumo valandėles.

Edukaciniai užsiėmimai ir vaikų užimtumo valandėlės

Visus metus rengiame įvairius edukacinius užsiėmimus, kurie būtų įdomūs ir mažam ir dideliam. Užsiėmimai Švėkšnoje rengiami reguliariai (apie mėnesio eigoje vyksiančius užsiėmimus informacijos ieškokite: http://siluteinfo.lt/category/renginiai/ ). Taip pat rengiame užsakomuosius edukacinius užsiėmimus (daugiau informacijos: http://siluteinfo.lt/pramogos/edukacines-programos/sveksnos-tradiciniu-amatu-centre-rengiamos-edukacijos/ ).

Kiekvieną darbo dieną Švėkšnoje nuo 13.00 – 15.00 val. organizuojame „Vaikų užimtumo valandėles“. Priimami visi, ir maži ir dideli, kiekvienas atras veiklos. Kviečiami visi, kurie atviri kūrybinėms idėjoms, nepasotinamai smalsūs ir nenumaldomai norintys bendrauti. Būkite tikri, kad vaikai savo laisvalaikį leis ne gatvėje ir ne prie kompiuterio, o kūrybingai ir naudingai išnaudos kelias valandas per dieną.


TRADICINIŲ AMATŲ CENTRO PASLAUGOS:

  1. Konsultuojame tautinio paveldo produktų, tradicinių amatų meistrų sertifikavimo klausimais;
  2. Sudarome sąlygas tradiciniams amatininkams pristatyti ir prekiauti tautinio paveldo produktais;
  3. Parduodame leidinius, suvenyrus, meno dirbinius ir kitus gaminius;
  4. Teikiame turizmo Švėkšnoje ir Šilutės rajone informaciją;
  5. Nuomojame patalpas konferencijoms, renginiams bei kitiems susibūrimams;
  6. Gyventojų patogumui, teikiame kanceliarines (spausdinimo, kopijavimo) paslaugas.

Show Buttons
Hide Buttons