Paukščių stebėjimas: dienos turai su gidu


Mes siūlome paukščių stebėjimo dienos turus bet kuriuo metų laiku. Jei yra suplanuoti ilgesni, kelių dienų turai, mes galime pasiūlyti prisijungti prie turo trumpesniam laikui, pvz. vienai dienai ar tik nuo antros dienos.

Grupės limitas yra iki 6 žmonių, nes tuomet yra galimybė visiems pamatyti kiekvieną paukščių rūšį. Mažos grupės taip pat leidžia gidui sklandžiai dirbti su skirtingo pažangumo paukščių stebėtojais – nuo pradedančiųjų iki profesionalų. Visą dieną galite stebėti neįtikėtinai turtingą biologinę įvairovę, kurią pritraukia Nemuno delta. Stebėjimo metu galima daug diskutuoti apie pastebėtus paukščius, gidui užduoti įvairius klausimus. Priklausomai nuo oro sąlygų ir sezono dažniausiai galima aptikti apie 60-120 paukščių rūšių.

Įprastai paukščių stebėjimo turo dieną dalyviai susitinka 8 valandą ryto. Tuomet aptariamas maršrutas ir paukščiai, kuriuos tikimasi pamatyti tą dieną. Turas ne intensyvus, dažniausiai trunka apie 6-8 valandas su pietų pertrauka gamtoje ar kavinėje. Turas dažniausiai baigiasi apie 16 valandą.

Mūsų bazinė kaina detaliau.

Dienos Turai 10 EUR žmogui per dieną
į kainą įeina gido paslaugos ir transportavimas nuo ir iki patogios susitikimo vietos.
** + 5 EUR žmogui, jei reikia žiūronų

Kaina pateikta pagal min. du klientus per turą. Jei yra tik vienas užsirašęs klientas, dėl kainos galima derėtis. Norint užsisakyti turą, prašome parašyti el. laišką: info@siluteinfo.ltpauksciai@siluteinfo.lt arba skambinti: +370 441 77785, +370 633 34418

Lape800

Meldine nendrinuke800

Pievine linge800

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas