Pristatykime Šilutės rajono savivaldybės turizmo išteklius tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje ADVENTUR 2014


adventur 2014Sausio 24 – 26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks 2-oji tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR 2014.

Tai spalvingas, ryškus ir nuotaikingas trijų dienų renginys, kuriame bus platinama informacija apie keliones, turizmo paslaugas, aktyvaus poilsio, kultūros bei kitus maršrutus. Šių metų parodos akcentas – poilsis su šeima. Parodos temos: „Pažink Lietuvą“ (turizmo, poilsio ir laisvalaikio paslaugos Lietuvoje), „Poilsiauk aktyviai“ (laisvalaikio pramogų ir nuotykių parkai, aktyvaus laisvalaikio inventorius), „Atrask pasaulį“ (poilsinės, pažintinės užsienio kelionės, individualus turizmas, dalykinės kelionės į užsienį).

Šilutės rajono savivaldybės administracija ir Šilutės turizmo informacinis centras bendrame Vakarų Lietuvos stende pristatys informaciją apie renginius, laisvalaikio, poilsio ir turizmo paslaugas, kultūros bei kitus maršrutus mūsų savivaldybėje bei regione.

Pasinaudokime puikia galimybe prisistatyti šalies gyventojams bei svečiams iš užsienio, planuojantiems atvykti į mūsų miestą bei regioną, turizmo ir pramogų paslaugas, prasmingo laisvalaikio praleidimo ir poilsio su šeimomis galimybes, pakvieskime apsilankyti kultūros ir sporto renginiuose, dalyvauti pažintinėse edukacinėse programose, pamatyti išgražėjusias seniūnijas, Nemuno deltos regioninį parką ir rajono paminklus, sakralinio ir kultūros paveldo objektus.

Kviečiame kultūros ir rekreacijos įstaigas, įmones, teikiančius turizmo paslaugas, laisvalaikio ir pramogų organizatorius, pasiryžusius sudominti atvykstančius į mūsų miestą ar savivaldybę svečius, visus norinčius pristatyti patrauklią savo kultūrinę ir rekreacinę veiklą, savo parengtą medžiagą iki sausio 21 d. atnešti į Šilutės rajono savivaldybės Plėtros ir planavimo skyrių vyr. specialistei Rasai Kmitienei (Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutė; 302 kab.) arba į Šilutės turizmo informacijos centrą (Lietuvininkų g. 4, Šilutė). Dėl informacijos pristatymo telefonai 8 441 77785 ir 8 441 79 218.

 

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas