Šilutėje turėtų būti aktyvi vasara


Turizmo informacijos centre prasidėjo vasaros sezonas. Gegužės mėnesį Šilutės TIC aplankė 352 lankytojai, tai yra beveik dvigubai daugiau nei pernai gegužės mėnesį (praėjusiais metais sulaukta 194). Nuo šių metų pradžios iki balandžio mėnesio TIC aplankė mažiau lankytojų (iš viso 207, iš jų 172 Lietuvos lankytojai) nei gegužės mėnesį.

Užklausų sulaukiame ir telefonu, gegužės mėnesį – 27 (praėjusiais metais 33), ir elektroniniu paštu – 10 (praėjusiais metais 7). Informacinio centro lankytojų gyvenamoji vieta įvairi, į Šilutę atkeliauja visos Lietuvos vietovių gyventojai (daugiau nei pusė visų apsilankiusiųjų – 198 Lietuvos piliečiai ir 154 lankytojai iš užsienio). Užsienio svečiai tradiciškai dažniausiai atvyksta iš Vokietijos (67) ir kaimyninių šalių – Rusijos (55) ir Lenkijos (15). Antra vasara pastebimas gausesnis lankytojų skaičius iš Prancūzijos (10). Mūsų krašto nepamiršta ir Olandijos, Šveicarijos, Italijos ir kitų šalių piliečiai.

Lankytojų klausimai išlieka panašaus pobūdžio. Populiariausi paklausimai apie apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas, taip pat domimasi lankytinomis vietomis Šilutės rajone, siūlomomis pramogomis ir laivininkų paslaugomis, galimybe nuplaukti į Nidą. Prašoma nemokamos dalomosios vizualinės medžiagos – lankstinukų, žemėlapių, schemų. Perkami atvirukai  ar suvenyrai.

Gegužės pabaigoje Šilutėje lankėsi miesto partneriai iš Vokietijos, Beveršteto miesto. Svečiai Šilutės turizmo informacijos centrui atvežė dovanų – du vokiškus dviračius skirtus nuomoti turistams. Dviračiai sutvarkyti ir paruošti nuomai, rieda puikiai. Šilutės TIC dar kartą dėkoja už šią dovaną.

Maloniai kviečiame visus užsukti į centrą, mes ne tik atsakysime į visus Jūsų klausimus, bet ir pasiūlysime įsigyti suvenyrų su Šilutės krašto simbolika, knygų ir leidinių apie Pamario kraštą. Čia galėsite įsigyti šiemet išleistą fotoalbumą „HEYDEKRUG Šilutės krašto istorija atvirukuose“ ir atpigusį fotoalbumą “FOTOSKRYDIS. Šilutės kraštas“ kurio kaina 39,60 Lt.

Mus rasite Hugo Šojaus dvare, Lietuvininkų g. 4. Jei turite klausimų mumis galite skambinti telefonu: 8 441 77785 arba parašyti el. paštu: info@siluteinfo.lt.
Kviečiame tapti draugais Facebook socialiniame tinkle, aplankant mūsų profilį adresu: www.facebook.com/siluteinfo

Šilutės kraštas

Turizmo paslaugos

Pramogos

Naujienų archyvas